Referanslarımız

YMZ ÖZMEN TEKSTİL

YMZ Özmen Tekstil Olarak; Dünya'da, ve Avrupa'da Seçkin müşterilerine hitap eden, marka zincirlerine iş yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dünya Markaları, Nike, Zara, H&M, Onley, Marrcaplo, Adidas….. gibi, Dünyanın pek çok markalarına, kaliteli, konfeksiyon, fason dikim ve ütü paket işçiliği yapmaktayız. YMZ Moda markası ilede Erkek Giyim ürünleri üretmekteyiz.


YMZ ÖZMEN TEKSTİL

Üretim Yapmaktan Gurur Duyduğumuz Markalar

Tekstil sektöründe 26 Yıl:

Tekstil sektöründe 26 yılı geride bırakan YMZ Özmen Tekstil İstanbul ve Şanlıurfa'daki üretim tesisleri ile Dünya'nın bir çok markasına üretim yapmaktadır.

YMZ Özmen Tekstil olarak Dünya’nın bir çok yerinde faaliyet gösteren marka olmuş işletmelere üretim yapmanın heyecanı ile birlikte İstanbul ve Şanlıurfa’daki üretim tesislerinde istihdama katkı sağlamış olmaktan duyduğumuz mutluluğu yaşıyoruz.

Yılmaz ÖzmenYMZ Özmen Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı

0
+
YIL
0
+
ŞİRKETLER
0
+
PERSONEL
0
+
PROJELER

MİSYON

Dünya hazır giyim pazarında vazgeçilmeyen bir moda markası olarak müşterilerine ‘’ürün, hizmet, güven ve kalite’’ sunarak yaratıcı çözümler ortaya koymayı vizyon edinmiştir. YMZ Özmen Tekstil; rekabetçi gücü koruyarak global pazarda başarıyı arttırarak sürdürmekte, büyümeye devam ederek daha fazla istihdam alanı sağlamakta, modayı kaliteyle birlikte sunarak katma değer yaratmaktadır.

VİZYON

YMZ Özmen Tekstil, ‘’Rahatlık üstünde, asalet ruhunda!’’ sloganı ışığında giyimde kaliteyi kendisi üretip kendisi pazarlamayı misyon edinen bir markadır. YMZ Özmen Tekstil, müşterilerine ‘’birinci sınıf’’ hizmet sağlamak amacıyla tüm detaylara önem vererek müşterilerini farklı kılacak kalitede ürünler ve çözümler oluşturmayı misyon edinmiştir.

ÇEVRE POLİTİKASI

YMZ Özmen Tekstil Çevreyi Koruyan, Doğaya Saygılı, Sürdürülebilir olgularını politika olarak benimsemiştir.

Tüm çalışanlarımıza verilen eğitimler ile sürdürülebilir çevre bilincini oluşturmak ve geliştirmeyi, çevresel ve sosyal sorumluluk olgusunu yaygınlaştırmayı amaçlar. Olası çevresel etkileri tasarım aşamasından ömür çevrimi sonuna kadar kontrol altında tutarak azaltacaktır.

× Bize Ulaşın!